Eczaneden Adresinize Teslimat Tüm Türkiye'de! #EczacımlaGüvendeyim

Hakkımızda

Eczaneden.com, sağlık alanındaki ürün ve hizmetlerin tüketiciye teslimatını entegre dijital sağlık teknoloji çözümleri ile sunarak tüketici sağlığını korumayı ve iyileştirmeyi amaçlayan bir HealthTech girişimidir.

Web, IOS ve Android uygulamaları ile hizmet veren platformumuz, kullanıcıların konum tabanlı sistemlerle en yakın eczaneye ulaşmalarını ve eczane seçme özgürlüğüne sahip olarak sağlık ürünlerini sipariş etmelerini sağlar.

Kuruluş ve Faaliyet Alanı

2020 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Eczaneden.com, şu anda İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde hızlı teslimat hizmeti sunmakta olup diğer tüm illerde 1-3 iş günü içerisinde teslimat sağlamaktadır. Platformumuz, sadece internet üzerinden satışına izin verilen ürünler olan Gıda Takviyeleri, Dermokozmetik, Sağlık-Medikal ve Kişisel Bakım gibi ürünleri güvenilir kanallar aracılığıyla tüketiciye sunmaktadır.

Türkiye’deki İlk Platform

Eczaneden.com, Türkiye'de bu alandaki ilk hizmet sağlayıcısı olma özelliği taşıyan bir platformdur. Eczaneler aracılığıyla orijinal ve güvenilir ürünleri tüketiciye sunarak sağlık sektöründe önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Bu sayede tüketiciler, güvenilir kaynaklardan sağlık ürünlerini temin etme imkanı bulmaktadır. Eczaneden.com'un bu özelliği, sağlık ürünlerinin güvenliğine ve kalitesine verdiği önemi göstermektedir. Eczaneden.com tüketicilere güvenilir ve doğru ürünleri sunarak sağlık alanında güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

Tüketici ve Hasta Deneyimini Dijitalleştiren Sağlık Ekosistemi

Eczaneden.com, sağlık alanındaki ihtiyaçları karşılamak ve tüketicilere daha kolay, hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için dijitalleşme sürecine öncülük eder.

Tüketici ve hasta deneyimini dijitalleştiren sağlık ekosistemi ile hizmet veren Eczaneden.com, sağlık ürünleri ve hizmetlerini tüketiciye ulaştırmayı hedefler. Bu amaç doğrultusunda entegre dijital sağlık teknoloji çözümleri kullanarak tüketici sağlığını korumayı ve iyileştirmeyi amaçlar.

Entegre Dijital Sağlık Servisleri Sağlayıcısı ve HealthTech olarak hedefimiz, e-ticaret alışverişinden farklılaşarak sağlık sektöründe benzersiz bir hasta ve tüketici deneyimi sunmaktır.

Neden Eczaneden.com?

Eczaneden.com, güvenilmez durumda olan OTC ürün sağlayıcılarına karşın güvenilir, akredite ve odaklanmış bir platform sunar.

Eczaneden.com, kontrolsüz saklama koşulları ve son kullanma tarihlerinin belirsizliği gibi riskleri önleyerek, tüketicilere güvenli sağlık ürünü alışverişi yapmalarını sağlar.

Eczaneden.com, sahte ürünlerin önüne geçer ve halk sağlığını tehlikeye atan online kanallardaki bilgi kirliliğini engeller.

Eczacımla Güvendeyim

“İnternette eczacılık ürünlerinin satışının ve danışmanlığının sahibi eczacılar olmalıdır” ilkesinin daimi savunucusu eczaneden.com ile siz de Web, IOS ve Android uygulamaları üzerinden sipariş verebilir, sağlığınızı en güvenilir sağlık kuruluşları olan eczacılarınıza emanet edebilirsiniz.

Sertifikalar

Sertifika-1
Sertifika-2
Sertifika-3
Eczaneden Loader

[[ item.content ]]

Geri bildiriminiz için teşekkürler!